Fotokopi Makinesi Kiralama

Fotokopi Makinesi, Yazıcı Kiralama

Fotokopi Makinesi Kiralama Nedir ?

Kopya Başı Kiralama

Fotokopi Makinesi Kiralamada kullanıcının baskı ihtiyaçlarının analizi doğrultusunda belirlenecek Fotokopi Makinesi ya da yazıcının mülkiyeti firmamıza aittir. Ayrıca toner, drum vb. sarf malzeme ve yedek parçaları ile servis ve onarım giderlerinin tamamı da firmamız tarafından karşılanır. Kullanıcı sadece kullandığı kağıt gideri ve kiralanan cihazın güvenliğinden sorumludur.

Bu kiralama seçeneğinde aylık periyotlar ile yazdırılan kopya sayısı kadar çekim ücreti kullanıcıya faturalandırılır.

Fotokopi Makinesine Sahip Kullanıcılar İçin Kiralama Modeli

Kullanıcı hali hazırda bir fotokopi makinesine sahip ise baskı maliyetlerinden tasarruf etmek için seçebileceği bu kiralama yönteminde, toner, drum vb. sarf malzeme ve yedek parçaları ile servis ve onarım giderlerinin tamamı firmamız tarafından karşılanır. Kullanıcı kağıt ücretinden sorumludur. Aylık periyotlar ile yazdırılan kopya sayısı kadar çekim ücreti kullanıcıya faturalandırılır.

Günlük Fotokopi Makinesi Kiralama

Toplantı, konferans, kongre, fuar, sempozyum gibi günlük ya da kısa dönemli faaliyetlerde baskı ihtiyaçları için kullanıcılara sunulan bu kiralama modelinde kullanıcıya kopya başı ücret faturalandırılır.

Fotokopi Makinesi, Yazıcı Kiralamak İçin Nedenler

Bir işletmenin baskı çözümleri için bir fotokopi makinesi ya da yazıcı almak yerine kiralamaya karar vermesinin birçok nedeni vardır. Temel nedenlerden biri, bir fotokopi makinesi ya da yazıcı satın alınması durumunda işletmelerin, yüksek başlangıç maliyeti ve devam eden kartuş, toner sarfiyatı ya da  sürpriz tamir ücretlerinden tasarruf etmesidir.

Fotokopi makinesi kiraladığınızda gerektiğinde kullandığınız modeli kolayca yükseltebilir veya düşürebilirsiniz, ayrıca kiralama hizmeti aldığınız da servis ve tamir için ayrıca ödeme yapmazsınız.

İşiniz Büyürse ?

Kiralamanın bir diğer faydası, yükseltme esnekliği ve kabiliyetidir. Örneğin, bir şirket büyürken, düşük bir seviyede fotokopi makinesine sahipse, gereksinimleriniz modelinizi aştığında, basitçe yükseltemezsiniz, eski makinenizi satmanız ve yepyeni bir modele yatırım yapmanız gerekir – kiraladığınızdan daha uzun ve daha masraflı bir işlem.

Fotokopi Makinesi Kiralama
Başa dön