Fotokopi Makinesi Satış, Servis, Bakım

Fotokopi Makinesi ve Yazıcı Satışı

Başta sektöründe dünya lideri olan Kyocera, Develop, Hp, Canon, Ricoh, Minolta gibi markaların yanı sıra tüm markalarda sıfır ve ikinci el fotokopi makinesi ve yazıcı satışı yapmaktayız. Sıfır ya da ikinci el fotokopi makinesi ve yazıcı ihtiyaçlarınız da işletmenizin baskı gereksinimleri analiz edilerek en uygun fotokopi makinesi ya da yazıcı belirlenmektedir. Belirlenen fotokopi makinesi ya da yazıcı eğer bu iş için ayırdığınız bütçeyi aşıyorsa bu durumda (tüm bakımları firmamız tarafından yapılmış olan) aynı özellikler de ikinci el fotokopi makinesi ve yazıcılar da alternatif olarak sunulmaktadır.

Fotokopi Makinesi ve Yazıcı Tamiri

Fotokopi Makinesi ve Yazıcı Tamirinde sadece yetkili servisi olduğumuz markalara değil tüm markalarda hizmet vermekteyiz.

Baskı işlerinizin aksamaması için yerinde tamir servisi hizmetimizle onarım işlemi en kısa sürede gerçekleştirilir. Değişen yedek parçalarda (parçanın orijinal ya da muadil olması durumuna göre süre değişmektedir)  belirli süreler de geçerli olmak üzere garanti verilmektedir.

Fotokopi Makinesi Bakım Anlaşması

Fotokopi Makineleri periyodik bakımları düzenli olarak yapıldığın da tamir maliyetlerinizi azaltır. Yıllık bakım anlaşmasıyla periyodik bakımları zamanında yapılan fotokopi makinelerinde parça ömürleri daha uzun olur, kopya kalitesi düşmez, arıza oranı düşer.

Fotokopi Makinesi yıllık bakım anlaşmasında yılda sadece bir defa faturalandırılan bu hizmetle birlikte, bir yıl süresince periyodik bakımları ücretsiz olarak yapılır, arıza durumlarında yerinde ve ücretsiz müdahale edilir. Ayrıca parça değişimi gerektiren durumlarda değişimi yapılacak parça için ve toner gibi sarf malzemeler iskontolu fiyatlandırılır.

Fotokopi Makinesi Satış, Servis, Bakım
Başa dön